O nás

Články

Jsme e-shop se show technikou, hudebními nástroji, umělými květinami a dekoracemi. Samozřemostí je i bohaté příslušenství z každé zmiňované oblasti.

Ze show techniky nabízíme světla, zvuk, efekty, kufry a case, dále stojany a konstrukce a také kabely a konektory. Dále nabízíme hudební nástroje pro široké publikum - i pro začátečníky! Vybrat si můžete z kytar, bicích nebo smyčcových nástrojů, dále nabízíme klávesy, dechové nástroje a samozřejmě i příslušenství (stojany apod.). Vybrat si můžete i z umělých květin - jedna z největších nabídek v ČR! A také lze u nás najít dekorace všeho druhu.

Máme jednu z největších skladových dispozic v ČR, jsme přímí dovozci a distributor, máme vlastní servis a pro hudební nástroje provádíme předprodejní kontrolu.

Náš sortiment je následující:

Naše služby

  • Skvělé ceny, pravidelné akce
  • Bonusy a věrnostní systém
  • Vlastní servisní a skladové zázemí
  • Předprodejní kontrola pro hudební nástroje
  • Rychlé zpracování objednávky
  • Poradenství s výběrem zboží

Chcete vědět víc?

Něco o naší historii a vývoji

Kde nás najdete a jak nejlépe objednáte

Jak nás můžete kontaktovat

S čím Vám rádi pomůžeme

Náš tým

Náš tým

18. 05. 2016

Chcete vědět, kdo stojí za projektem Discokatalog.cz a kdo se stará o vše kolem? Poodhalíme roušku, abyste se mohli podívat do zákulisí a věděli, že máme fajn prostředí, podnikovou prodejnu a zázemí největšího českého dovozce show techniky, hudebních nástrojů, umělých květin a dekorací.

Jak fungujeme

Jak fungujeme

17. 05. 2017

Přečtěte si, jak náš e-shop funguje, jaké máme zboží, jak ho skladujeme, jak expedujeme a jak a kdy se na nás obrátit s dotazem, reklamací nebo připomínkou.

Historie společnosti

Historie společnosti

18. 05. 2016

Naše historie krátká i docela dlouhá zároveň. Kořeny a zázemí máme ve společnosti HDT impex s.r.o. - největším českém dovozci hudebních nástrojů a show techniky - už od roku 1994. A jako Discokatalog.cz fungujeme od roku 2013.

Kontakty

Kontakty

06. 09. 2017

Potřebujete s něčím poradit, máte dotaz? Neváhejte se na náš obrátit přes e-mail, telefon nebo klidně osobně!

Odesláním souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.

Kontaktujte nás!